neděle, listopad 19, 2017
image
Penzion Olešnice Návrat do starých časů. Přijeďte si odpočinout do chalupy, kde na vás promluví vaši předci. Zrekonstruovali jsme pro Vás starou chalupu. Naším cílem je, abyste na chvíli zapomněli na každodenní stres a shon a vrátili se do doby vonící dřevem a ručním řemeslem. Read the Full Story

Zařídili jsme pro Vás, Vaše rodiny a firmy Penzion Olešnici (NOVÝ PENZION VE STARÉM KABÁTĚ), který se nachází v obci Zlatá Olešnice ležící na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš.

Návrat do starých časů. Přijeďte si odpočinout do chalupy, kde na vás promluví vaši předci.Zrekonstruovali jsme pro Vás starou chalupu.

Naším cílem je, abyste na chvíli zapomněli na každodenní stres a shon a vrátili se do doby vonící dřevem a ručním řemeslem. Ale nebojte, uprostřed starého nábytku a lyží na Vás budou číhat LCD televize, wifi připojení na internet, myčka na nádobí a jiné výdobytky naší doby. 

Číst dál: Penzion Olešnice - aktuality

Možnost připravení programu pro váš aktivní odpočinek. Možnost připravení večerního programu jak pro vás tak pro vaše děti. Možnost pronájmu sokolovny. Zimní aktivity: sjezdové a běžecké lyžování, snowboarding, telemark a back country (vlek v obci, lyžařská a snowboardová střediska Kořenov - Rejdice 4km, Paseky n. /J. 8km, Rokytnice n. /J. 12km a další ) Letní aktivity: cyklo a pěší výlety (příchovický hřeben 4km, hřebany Krkonoš 20km, osada Jizerka 10km a další), koupaliště s hřištěm na fotbal, volejbal, atd. Ping pongový stůl v místě.

sjezdové a běžecké lyžování, snowboarding, telemark a back country (vlek v obci, lyžařská a snowboardová střediska Kořenov - Rejdice 4km, Paseky n. /J. 8km, Rokytnice n. /J. 12km a další ) více na www.telemark-czech.cz

 

Cyklo a pěší výlety (příchovický hřeben 4km, hřebany Krkonoš 20km, osada Jizerka 10km a další), koupaliště s hřištěm na fotbal, volejbal, atd. Ping pongový stůl v místě. Více na www.telemark-czech.cz

 

LCD monitory, internet, videoprojektor, kuchyňka s myčkou na nádobí, 2 - plotýnkou, lednicí, mikrovlnnou troubou, atd... Muzeum zimních sportů. 2 koupelny se sprchovým koutem + WC (v těsné blízkosti pokojů), samostané WC.

Kontakt

mobil: +420 777 072 734
mail: info@penzion-hory.cz

Zlatá Olešnice 37
468 47 Zlatá Olešnice

Celoroční ceny

Základní ceník 400 Kč osoba/noc 

Slevy
možné individuální slevy dle počtu osob
ĆÍST DÁL ...

Poloha penzionu

mapa umístění penzionu

GPS poloha: 50°42'22.79”N 15°21'2.58”E

Google mapa

Kontakt Penzion Olešnice

Zlatá Olešnice 37
468 47 Zlatá Olešnice

...

mobil: +420 777 072 734
mail: info@penzion-hory.cz